ЗДО №3 "Дюймовочка"
Записи за датою

16 трав. 2019 р.

Родина  і  заклад  дошкільної освіти  – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього дитини. У них одна мета: виховати здорову, соціально адаптовану, всебічно розвинену людину з високим інтелектуальним, творчим та духовним потенціалом.
     Саме тому, 14 травня  2019 року, у закладі дошкільної освіти №3 «Дюймовочка»  відбувся  День відкритих дверей під гаслом «Сім'я і дитячий садок – два береги однієї річки». Основна  мета заходу – ознайомлення  батьків з особливостями освітньої роботи, залучення  їх  до активної співпраці.
   Спілкування з батьками пройшло в доброзичливій, теплій атмосфері. Упродовж  дня  вони  мали можливість відвідати різні заходи, зокрема: режимні моменти (ранкову гімнастика, прогулянку, прийоми їжі); заняття з зобразувальної діяльності.  Всі заходи відбувалися в ігровій формі.  
   Батьки побачили, як відбувається щоденний освітньо-виховний процес в дитсадку,  також мали змогу брати безпосередню участь в освітньому процесі та отримати консультації за запитом.
  Найкращі спогади у батьків залишились від пізнавально – розважального шоу «Хто зверху» ». В ньому приймали участь дві команди: матусь –   Савчак Олена, Ковальчук Оксана, Шакаленко Алла, Оришак Аліна, та татусів – Пшеничний Денис, Ковальчук Руслан , Шакаленко  Семен.
   Батьки доводили, хто в сім’ї головний: мама чи тато. Цікавими були конкурси «Відгадай пісню», «Літери»,  «Хто я» та конкурс «Караоке». Після кожного конкурсу для переможців ставилося бонусне запитання, за яке, в разі правильної відповіді додавалися бали.  Переможців конкурсу нагороджено грамотами  та цінними подарунками.
     На завершення  свята був проведений круглий стіл, під час якого підводячи підсумок, обмінюючись думками, батьки дітей-вихованців закладу подякували за чудовий та змістовний захід, який дав можливість долучитися до виховного процесу малечі, пізнати з середини роботу колективу закладу дошкільної освіти, висловили слова задоволення та вдячності за хорошу роботу колективу.      Проводячи такі  заходи педагоги і батьки зійшлися на думці, що така форма роботи є ефективною і потрібною.
  Захід завершився, та двері нашого закладу завжди залишаються відчиненими заради щасливого сміху  дітвори.