ЗДО №3 "Дюймовочка"
Записи за датою

2 вер. 2019 р.

У садочку радісно і квітно.
Чути передзвони юних голосів.
Завітало Перше вересня привітно,
Принесло День Знань для малюків

 

Вересень - початок навчального року не тільки в школах, але й у  закладах дошкільної освіти. 
2 вересня 2019 року, гарно одягнені, усміхнені, з квітами поспішали діти з батьками на свято "День знань" в ЗДО №3. «Дюймовочка»  У дитячому садку в цей день красиво і урочисто – усе прикрашено повітряними кульками, гірляндами квітів, різнокольоровими прапорцями.  
          День знань у дитячому садку вимагає ретельної підготовки. Ще в серпні колектив дитячого садка починає підготовку до цього дня. Треба продумати сценарій, вибрати ведучого, підготувати  місце для проведення свята. День знань  повинен пройти цікаво для всіх вікових груп. Заздалегідь готуються і вихователі, і діти, і батьки. Свято є свято, і на ньому повинно бути радісно і цікаво. Цього року вересень теплий , привітний дозволив провести  Квест – гру «Незвичайні пригоди до Дня Знань» на подвір’ї дитячого садка. Але яке ж свято без казкових героїв, без ігор та веселощів і, звичайно ж, без смачних частувань. Попереду їх чекає багато відкриттів, пригод, цікавих пізнавальних завдань, які вони будуть  розв'язувати разом зі своїми педагогами.
   Прийшовши з дітьми до дверей закладу, ми виявили, що вони закриті і знайшли лист від Королеви Знань, яка повідомляла нам про те, щоб отримати ключ від закладу - потрібно пройти всі станції і виконати певні завдання. Таким чином діти не просто розважалися, а й цікаво та весело проводили час. Квест закінчився веселою дискотекою з мильними бульбашками та смаколиками . Цей день став бадьорим стартом нового навчального року. 
Любі діти та батьки, бажаємо вам, щоб цей навчальний рік проминув з легкістю та натхненням.