ЗДО №3 "Дюймовочка"
Записи за датою

19 груд. 2019 р.

Тільки раз у році
Нічка ця буває,
Коли Миколайко
Дари посилає.
  Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая.  Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра, як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти  шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів.
   Діти для святого Миколая – найрадісніші і найсвятіші створіння, які завжди потребують захисту, уваги, лагідного ставлення. Для них він і опікун, і заступник у біді, і привітний дідусь, що гладить по голівці, радує подарунками.
Така казка завітала і в наш ЗДО №3 «Дюймовочка» з  головним героєм -  Святим Миколаєм. Була проведена  театралізована розвага
 «Святий Миколай іде – свята веде» Результатом цієї розваги  були веселий сміх, радісні дитячі очі, атмосфера доброти і любові.
 Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії отримали  всі присутні на святі. Ця подія залишить приємні спогади у пам’яті вихованців та гостей свята на довгий час.