ЗДО №3 "Дюймовочка"
Записи за датою

12 груд. 2019 р.

              У нашому  ЗДО №3  «Дюймовочка» створена цілісна система всебічного розвитку особистості громадянина-патріота України шляхом ознайомлення дітей з культурою, традиціями та звичаями українського народу, а також формування у них почуття причетності до історії та майбутнього свого краю, пробудження і виховання патріотичних почуттів.
           Найпоширенішою формою патріотичного виховання в нашому садочку є проведення свят та розваг у народному стилі, де діти інсценують різноманітні народні обряди, співають народні та сучасні українські пісні, танцюють таночки, грають у дитячі народні ігри. Така «жива» форма спілкування дітей із прадавніми звичаями має неабияке значення для засвоєння ними важливих культурних цінностей, що споконвіку передавалися від діда-прадіда.
         12 грудня  2019 року дошкільнята нашого садочка запросили на  передноворічний  ярмарок «На веселий ярмарок поспішаємо»   своїх батьків. Ярмарок дійсно був веселим – було що продавати, було за що купувати! Звучали дзвінкі сучасні українські пісні, запальні українські таночки викликали у глядачів шквал емоцій.  І, хочеться сказати про те, що тільки завдяки плідній співпраці нашого колективу з батьками  свято  для дошкільнят було таким яскравим та  веселим!