ЗДО №3 "Дюймовочка"
Записи за датою

13 лют. 2020 р.

Коли зима стрічається з весною,
Твердих крижин розгойдується спів,
Пухнастий сніг крихкою пеленою
Мов водоспад сповзає із дахів

        15 лютого відзначають. Свято Стрітення в Україні.  У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що "у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього хотіння страждає".
       І саме в цей день   стало традицією проведення свята Стрітення в ЗДО №3 «Дюймовочка» Музичний керівник   Головіна О.О. підготувала цікавий сценарій.
      Ведуча свята Куценко Л.М, розповіли про те, як з давніх давен люди вірили, що на Стрітення, обов’язково, має «змагатися зима з весною». В цей день вони зустрічаються, і хто переможе - тому до кінця місяця і господарювати. Вихователі Облаєва С.В. та Ковальчук О.Ю., які виконували ролі зими та весни, організовували з дітьми середніх та старших груп   ігри-розваги, під час яких діти демонстрували свою спритність, винахідливість. Пригадали ведучі  ще про один звичай – випікання пташок «жайворонків». Люди вірили, що птахи на своїх крилах приносять з далекого краю Весну, проганяють холодну Зиму. Цікавим сюрпризним моментом було для дітей пригощання смаколиками у вигляді жайворонків кухарі закладу спекли для вихованців дитсадка «жайворонків». 
     Яскраве, веселе свято супроводжувалось веселими піснями, хороводами. Діти з усіх   груп, починаючи з ясельної, представляли свої веснянки. Зима - чарівниця віддала чарівні ключі Весні для її царювання і тепла на землі.
    Свято Стрітення подарувало гарний настрій, задоволення,  позитивні емоції діткам.