ЗДО №3 "Дюймовочка"
Записи за датою

15 лют. 2018 р.

Свято Стрітення в Україні урочисто відзначають з кінця V століття. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що "у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього хотіння страждає". 
Не забувають про це свято і у  ЗДО №3 «Дюймовочка».
Наші малята із задоволенням приймали участь у  святі "Зиму проводжаємо, а весну – зустрічаємо". ». Діти з нетерпінням чекали приходу Весни і Зими з піснями, іграми, веселощами. Приходу Зими раділи всі малятка, бо кожен любить зимові ігри, розваги. Прихід Весни не був несподіванкою. О, як радісно відчувати тепло сонця, спів пташок, появу тендітних квіточок. З Весною хороводи водили, у ігри грали, танцювали. Задіяні казкові персонажі красуня Весна (вихователь Головань В.І.), сувора Зима (вихователь Куценко Л.М.) та ведучої  вихователя Облаєвої С.В.  вдало допомагали   маленьким  вихованцям відчути себе повноцінними учасниками свята , виконуючи різнотипові нестандартні завдання​.
Протистояння Зими і Весни відбувалась у боротьбі за владу над природою в майбутньому. Із цього двобою Весна вийшла переможницею, звичайно ж завдяки підтримці наших вихованців.
СВЯТО ВІДБУЛОСЯ,  ВОНО ПОДАРУВАЛО ГАРНИЙ НАСТІЙ, ЗАДОВОЛЕННЯ ДІТКАМ.   ПО ЗАВЕРШЕННЮ СВЯТА ДІТИ ВИЙШЛИ НА МАЙДАНЧИКИ І ЗАКЛИКАЛИ ВЕСНУ.