ЗДО №3 "Дюймовочка"
Записи за датою

6 лип. 2018 р.

06  липня 2018 року в ЗДО  для всіх вихованців була проведена розвага, присвячена дню Івана Купала.  Підготували і провели це свято вихователі старшої групи  Облаєва  С.В., середньої групи Кузнєцова О.Г  та музичний керівник Головіна О.О.
Відбулося справжнє шоу, в якому брала участь казкова героїня Баба Яга. Разом з ведучою діточки показали свою кмітливість, пограли в рухливі ігри на розвиток швидкості реакції ,  стрибали через «вогнище», водили  хороводи і співали пісні.  Наші малюки  прикрашали стрічками імпровізоване дерево – морену, та  дівчатка  пускали свої віночки на імпровізоване озерце.
  Діти прониклися духом яскравого, урочистого свята – одного з найулюбленішого літнього свята – Івана Купала, яке припадає на 7 липня – день літнього сонцестояння. Настають найдовші дні і найкоротші ночі.
  Діти дізналися, що цього дня за народним повір'ям, сонце рано сходить, грає, купається в річці, трави і квіти набираються найбільшої сили, а опівночі цвіте папороть. У народі кажуть, що хто знайде цвіт папороті на Івана Купала, той буде багатий і здоровий. У цей день діти прикрашали будинки, дівчата плели вінки з квітів і трав, щоб квіти і трави приносили здоров'я, силу та оберігали від усього лихого.