ЗДО №3 "Дюймовочка"
Записи за датою

12 жовт. 2018 р.

Вирує ярмарок,
Жартує та сміється,
Де краще місце можна ще знайти?
На Україні так завжди ведеться
І звичаї нам треба берегти!


     Веселий осінній ярмарок кличе осінь на гостини до нашої великої  родини! З давніх-давен в Україні пора збирання врожаю закінчується яскравими, багатими ярмарками. Землероби, народні умільці, крамарі виставляли і продавали кращі свої набутки. І чого тут тільки не було… Одні їхали, щоб продати, інші – купувати… Й обов’язково на ярмарку лунають українські пісні, танці, проводяться народні ігри.
   От  і в дошкільному закладі   № 3  «Дюймовочка», 11  жовтня, відбувся чудовий осінній ярмарок, Цього дня подвір'я садочку не впізнати! Одягнені у традиційний український одяг "продавці",  прикрашені вишитими рушниками столи, наповнені соковитими овочами і фруктами кошики, аромат домашньої випічки, яку власними руками виготовили матусі та бабусі  вихованців.      Дійство розпочалося з українських пісень, веселих, жартівливих віршів - що створило святкову атмосферу.   Справжнє свято відбулося в душі кожного маленького і дорослого.   Із захватом діти продавали та купували, були справжніми продавцями осіннього ярмарку. Одягнені в українські костюми, з корзинками та відеречками, з гаманцями в руках, малеча по-дорослому торгувалася, скуплялася. А чого тут тільки не було?!
   Спільні заходи педагогів, дітей та батьків сприяють підготовці дітей до самостійного життя, їх адаптації до суспільного довкілля. На таких заходах яскраво відтворюються родинно-національні та соціально-побутові традиції, які забезпечують збереження культурних скарбів українського народу.
    На доброму ярмарку всі побували: одні продавали, інші купували, співали, сміялися та ще й танцювали. Щоб достаток і щастя не обминали жодної хати, щоб у кожну оселю завітала пісня і гарний настрій маленьких дошкільня
т

.