ЗДО №3 "Дюймовочка"
Записи за датою

14 бер. 2019 р.

    В рамках співпраці з Національним природним парком "Бузький Гард" в дошкільному закладі  провели тематичне заняття, присвячене знайомству з первоцвітами Первомайщини.  Які вони – перші квіти весни, котрі з них червонокнижні, і як поводитись на природі – розповідали фахівці природного парку. Малеча ж активно включилась в роботу. І, за словами фахівців "Бузького Гарду", сьогоднішня зустріч не пройшла безслідно: діти точно запамятали, що квіти зривати не можна.  "Дітки дуже активні, вони  дуже розумні. Гарно попрацювали. Вони вже розуміють, що потрібно оберігати. Так що нам, дорослим, потрібно у дітей вчитися, як себе поводити на природі", - коментує Світлана Легка, фахівець НПП «Бузький Гард».   
    Дошкільнята – це вдячний слухач і найсприятливіша вікова категорія, з якої потрібно починати ековиховання – говорять гості з "Бузького Гарду».
  Для закріплення проведеної роботи спеціалісти національного природного парку подарували виховному закладу друковані матеріали: плакати та книжки.
   "Це дуже гарно. Плакати ми будемо використовувати на заняттях, в дидактичних іграх. Це буде допомога нашим вихователям, тому що дуже мало матеріалу, а тут все розписано, ілюстровано...", - розповідає завідувач ЗДО №3 Світлана Селіванова.
   Ця зустріч у виховному закладі стала першою, та не останньою. Співпрацю планують продовжувати, малечу запросили на екскурсію до "Бузького Гарду". Саме там вони зможуть закріпити матеріал, котрий, обіцяють, обов`язково вивчать.