ЗДО №3 "Дюймовочка"
Записи за датою

18 квіт. 2019 р.

    17 квітня  на базі закладу відбулося методичне об'єднання вихователів   середніх груп на тему: "Формування основ економічного виховання дошкільників."   Мета: підвищити рівень теоретичної підготовки педагогів    щодо питань економічної освіти дошкільників в умовах сьогодення, розкрити необхідність посилення економічного виховання, сприяти оволодінню педагогами основними засобами цілеспрямованого впливу на формування особистості дошкільників, розширити та уточнити знання з основних напрямів, форм та методів економічного виховання дітей дошкільного віку. Перевірити розуміння педагогами тлумачення основних економічних питань, розвивати мислення, уяву, творчі та комунікативні здібності; спонукати інтерес до економічних знань.   Керівник методичного об'єднання  Гуцеленко Неля Валерівна зазначила  важливість економічного виховання дітей дошкільного віку для їх своєчасної адаптації в суспільстві. Щоб збагатити знання вихователів про різноманітні форми та методи соціальної і фінансової-економічної освіти дошкільників запропонувала колегам виконати вправи економічного змісту. За підсумками роботи методичного об’єднання педагоги організували виставку-презентацію власних дидактичних матеріалів з економіки та виробили методичні рекомендації щодо перспективи впровадження в освітній процес фінансово-економічної освіти дітей дошкільного віку, збагачення активного словника вихованців ключовими економічними поняттями та розвитку у них інтересу до економічних знань.​

 Присутні члени методичного об’єднання переглянули заняття з економічного виховання "Юні економісти", яке провела вихователь Гой О.С. Заняття пройшло на високому емоційному рівні. Діти проявили достатні знання з економіки(про природні ресурси, працю дорослих, доходи і витрати, гроші та  про особливості виробництва продуктів). ​ Присутні педагоги високо оцінили майстерність вихователя та здатність малюків до співпраці, побажали подальших успіхів на педагогічній ниві.

    Сподіваємося, що активний пошук ефективних шляхів соціально-економічного виховання дошкільників, на кшталт сьогоднішньої зустрічі, сприятиме повноцінному розвитку малюків та підвищенню їх фінансової грамотності.