ЗДО №3 "Дюймовочка"
Записи за датою

10 лют. 2021 р.

Всеукраїнське заняття доброти

Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» запрошує дитячі  садочки долучитись 1-2 березня 2021 року до ІІІ Всеукраїнського заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин (присвяченого Всесвітньому дню котів, 1 березня) та стати учасником розіграшу цінних подарунків від Фокстрот та їх партнерів компанії Canon.

Кожен заклад, що прийме участь в заході отримає електронний сертифікат учасника.

БО «БФ «Щаслива лапа» закликає не приносити/приводити на заняття доброти тварин, для яких перебування поза домівкою в багатолюдних місцях може бути стресовим! Дбайте про здоров'я ваших чотирилапих друзів.

Дізнатись умови участі можна за посиланням – https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/49

Всеукраїнська благодійна акція «Happy Мяу для Мурчика»

Благодійний фонд «Щаслива лапа» в рамках проєкту «Біоетика» пропонує навчальним закладам долучитись до VІ Всеукраїнської благодійної акції «Happy Мяу для Мурчика», присвяченій Всесвітньому дню котів (1 березня).

Суть акції: збір корму, круп і ліків для тварин та передача зібраного до притулку чи зоозахисної організації, що діють у вашому населеному пункті.

Акція триватиме з 15 по 26 лютого в усіх регіонах України!

По завершенню акції надішліть нам на електронну пошту: assistant@happypaw.ua інформацію про результати (орієнтовна кількість зібраної допомоги в кг) та фото. І ми обов’язково розповімо про результати акції у нас в соцмережах та на сайті та надішлемо електронну подяку від Фонду для Вашого навчального закладу.

Дізнатись деталі акції можна за посиланням – https://happypaw.ua/ua/bioethics/promotions/one/8

З повагою, Плаван Ганна,

молодший менеджер проєкту «Біоетика»

БО «БФ «Щаслива лапа»