ЗДО №3 "Дюймовочка"
Записи за датою

5 груд. 2017 р.

Первомайськ наше місто весняне,
Первомайськ наше місто кохане
Богопіль шле вам боже вітання
Щоб здійснилися ваші бажання.

В мальовничому тихому куточку, на третій частині нашого міста Богопіллі, на березі річки Синюха розташувався наш садочок, який носить казкову назву «Дюймовочка».

Історія нашого садочка розпочинається з вересня 1960 року, і як на той час так і на теперішній наш дошкільний заклад є єдиним в нашому мікрорайоні. Повертаючись назад можна сказати, що початок цієї історії був зовсім не оптимістичний: приміщення, яке дісталося закладу раніше було єврейською синагогою. Сірі стіни, не обладнанні майданчики, пустир навкруги. Минали роки, дитячий садочок змінювався, набирав авторитету і слави на Богопіллі.

В 1997 році в житті закладу здійснилася важлива подія – новосілля. Міська влада виділила кращу будівлю для дитячого закладу, яка більш пристосована до сучасних вимог. Разом з тим історія цього приміщення є теж давньою, цікавою і нараховує собою 106 років. В 1905 році минулого століття купцем Козорізом Тимофієм Федоровичем був збудований будинок, в якому зараз і розміщений садочок. В 1937 році купець був реприсований і приміщення відійшло до міської влади, а потім до Первомайського дитячого будинку.

З кожним роком, з кожним днем набирає сили, краси, доброї слави в мікрорайоні наш садочок. Тепло, затишок відчувається в усьому: у ретельно виметених доріжках, щойно відремонтованого фасаду, змінах в інтер єрі приміщень, в смачних різноманітних обідах, у збільшенні кількості груп. І все це завдяки людям, колективу, його духу єдності, який живе у колі працівників однодумців.

Щоранку вихованці заповнюють веселим гомоном групові кімнати, де на них чекають вихователі, що вже добре продумали, як заповнити день своїх підопічних цікавими й корисними справами. Педагоги закладу прагнуть зробити життя дошкільнят цікавим і змістовним, ніколи не зупиняються на досягнутому. Душевність, людяність, щирість, доброта — саме в такому оточенні зростають наші діти.

Заклад «Дюймовочка» Вас щиро вітає!
Сумно ніколи у нас не буває:
Граєм, вчимося,спостерігаємо,
Радо дорослим допомагаємо….
В дружну сім ю раді Вас запросити,
З серцем відкритим любо зустріти!