ЗДО №3 "Дюймовочка"
Записи за датою

17 черв. 2022 р.

День батька відзначається в Україні у третю неділю червня - 19 червня.

Наші батьки - найближчі до нас люди в усьому світі. Тато і мама - найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою. Ми намагаємося їх порівнювати, дивимося на них, вивчаємо їх. Вони для нас одночасно і найбільша загадка, і найбільше відкриття. 

Свято батька, як і День матері, відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу.

В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня. Відповідний Указ Президента України №274/2019, "З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей", було підписано 18 травня 2019 року.

Цього року на День батька кривавий відбиток наклала війна.  У цей нелегкий для країни час, коли більшість чоловіків боронить нашу державу від агресора, їм як ніколи потрібна підтримка та щира любов. Сотні тисяч батьків і дітей захищають Україну в лавах Збройних сил і Територіальної оборони, рятують життя у ДСНС і лікарнях.Подзвоніть чи прийдіть у гості до свого батька, міцно обійміть та подякуйте за все, що він для вас зробив. 

Тато мій милий, любий, хороший.
Дуже я хочу на тебе буть схожий.
Ніжний і добрий, мужній і сильний,
Розумний, веселий, надійний.
Обнімаю і цілую я тебе у свято
Ти найкращий в світі, мій хороший тату.