16 лют. 2026 р.

З ДНЕМ ЄДНАННЯ!
З роками приходить просте, але дуже цінне розуміння: найбільша сила не в гучних словах, а в людях, які залишаються людьми. Які не озлобились, не втратили серце, не забули, як підтримати, як зрозуміти, як простягнути руку. Єднання починається з малого. З доброго слова. З поваги одне до одного. З любові до свого міста, до своєї землі, до людей поруч. Не в ідеальності, а в щирості. Хочу побажати кожному з нас єднатись у добрих справах, у чистих помислах, у вмінні берегти одне одного. Залишатись порядними, світлими, небайдужими. Не втрачати людяність, навіть коли непросто. Бо саме це і є наша справжня сила. Берегти тепло в серці і ділитися ним з іншими.
Миру нам. Мудрості. І єдності, яка живе не в словах, а в щоденних добрих вчинках!